Відкрито виставку «Одна родина»

Відкрито виставку «Одна родина»

У Музеї українського живопису відкрито виставку живопису та графіки династії митців Чорнявських«Одна родина».

Засновник Музею українського живопису Олег Наумов привітав з відкриттям виставки
На вечір зібралися представники мистецької громади міста, друзі художників
Дипломи Володимиру та Костянтину Чорнявським

Вітання від керівника дніпропетровського осередку НСХУ, заслуженого діяча мистецтв Василя Мірошниченка

Костянтин на Володимир Чорнявські

Музична частина вечора

 

 

 

Музей українського живопису володіє найбільш великою за кількістю творів засновника династії, народного художника України Гергія Георгієвича Чорнявського (1924-1981) – близько 150 робіт. Такої немає в жодному музеї. Зібрання робіт – це вцілілі твори митця. Вцілілі, бо багато робіт художника було втрачено. Полотна, які повернулися з посмертної виставки митця у Москві і зберігалися у майстерні, безслідно зникли. Подальша доля полотен – досі таємниця. Особливою «фішкою» художника була неймовірна спрага до подорожей. Він вишукував віддалені куточки та екстремальні локації на мапі колишнього Союзу, їхав туди власним ходом, і малював. Малював і красоти Української землі.

Син Георгія Володимир – продовжив започатковані батьком традиції. Реалізувався у пейзажі. Найулюбленіша його тема – рідні куточки України. Георгій завжди намагався відшукати такі ракурси та місцини, які по особливому ілюструють природну неповторність рідної країни.

Онук майстра Костянтин нині завідувач кафедри малюнку та живопису КНУТД. Обрав акварельний напрямок живопису, а ще – намагається розкрити спортивні досягнення українських чемпіонів. Легко та у власній подачі.

Виставка «Одна родина…» у залах Музею Українського живопису відкрита для перегляду з 18 квітня по 14 травня 2015 року.